8. 8. 2017

Srpen - 2. týden

Jak jsme avizovali, připravujeme nějaké ty novinky na nadcházejí školní rok. O novém programu "Za pověstmi na Pražský hrad a Petřín", který je určený pro děti z prvních až třetích tříd ZŠ, jsme Vás informovali v minulém příspěvku.
A zde je další novinka: všechny naše programy v Praze, tedy Objevování zlaté Prahy ve všech jazycích, Pražské perličky i Pověsti, lze rozšířit o PLAVBU HISTORICKOU LOĎKOU.

Proč jsme vybrali zrovna historickou loďku a ne klasický parník? Důvodů máme mnoho. Jedním z nich je například to, že kapitán loďky skupině poskytne zajímavý a zábavný výklad během plavby - to na parníku nezažijete, anebo ano, ale velmi se to prodraží... Během plavby několikrát podplujete pod Karlovým mostem a tak jej můžete vidět zespoda - parník toto nezvládne, protože se pod mostem nevytočí 😄... Zajedete do Čertovky až k Velkopřevorskému mlýnu - do Čertovky se parník nevejde... V ceně plavby je drobné občerstvení - na parníku je občerstvení sice také, ale není v ceně... Je jedno, kolik vás pojede, cena bude vždy stejná - u parníku čím méně osob jede, tím se plavba prodraží... A na závěr - molo pro nástup a výstup z historické loďky je pod Karlovým mostem, v místě, kterému se říká Pražské Benátky a jedině tam můžete vidět poslední zachovaný oblouk Juditina mostu, předchůzce mostu Karlova.

Zpestřete si Váš program v Praze touto plavbou - určitě nebudete litovat. Plavbu lze uskutečnit i v zimě, nebo´t loďky jsou prosklené a vytápěné.

Žádné komentáře:

Okomentovat